• Werónka w przedszkòlu
  • Werónka w przedszkòlu

Werónka w przedszkòlu (Werónka w przedszkolu)

10,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

Werónka w przedszkòlu to kolorowa książeczka dla dzieci oraz ich rodziców lub dziadków, którzy potrafią wygospodarować chociaż kilka chwil na wspólne rodzinne czytanie. Przedstawia historię małej dziewczynki, którą mama po raz pierwszy zabrała do przedszkola. W pokonaniu strachu i tęsknoty pomaga jej tajemnicze zwierzątko.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Książka jest napisana po kaszubsku, bo autorom zależy na tym, żeby już kilkoletnie dzieci miały kontakt z tym pięknym językiem i z jego pomocą poznawały świat. Na ostatnich stronach historia Weronki jest zaprezentowana też po polsku, aby czytelnik nieznający dobrze kaszubskiego mógł sprawdzić, czy wszystko poprawnie zrozumiał.

Indeks : 332 9788394679408

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Mitopeje Pobrzeża Bałtyku
  • Obecnie brak na stanie

Mitopeje Pobrzeża Bałtyku

Autor z właściwą sobie swadą i pasją do problematyki pomorskiej podejmuje udaną próbę odpowiedzi na pytanie, czy istniała niegdyś mitologia morzan bałtyckich. 

Cena 20,00 zł

Bycio herbu Kasztan. U Wojsława / Kòl Wòjsława...

"Bycio Herbu Kasztan U Wojsława / Kòl Wòjsława” to już szósta dwujęzyczna publikacja z serii przygód nieco roztrzepanego cudaka - dzielnego rycerza o imieniu Bycio. Tym razem Kasztanek na chwilę opuszcza Bytów. Chcąc poszerzyć swoje horyzonty, udaje się w podróż do zaprzyjaźnionej gminy Czarna Dąbrówka.

Cena 20,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio