• Obecnie brak na stanie
  • Werónka w przedszkòlu
  • Werónka w przedszkòlu

Werónka w przedszkòlu (Werónka w przedszkolu)

9,52 zł
Cena nie uległa zmianie

Werónka w przedszkòlu to kolorowa książeczka dla dzieci oraz ich rodziców lub dziadków, którzy potrafią wygospodarować chociaż kilka chwil na wspólne rodzinne czytanie. Przedstawia historię małej dziewczynki, którą mama po raz pierwszy zabrała do przedszkola. W pokonaniu strachu i tęsknoty pomaga jej tajemnicze zwierzątko.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Książka jest napisana po kaszubsku, bo autorom zależy na tym, żeby już kilkoletnie dzieci miały kontakt z tym pięknym językiem i z jego pomocą poznawały świat. Na ostatnich stronach historia Weronki jest zaprezentowana też po polsku, aby czytelnik nieznający dobrze kaszubskiego mógł sprawdzić, czy wszystko poprawnie zrozumiał.

Indeks : 332 9788394679408

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Bycio herbu Kasztan

Drogie dzieci,
czy znacie tajemniczych mieszkańców bytowskiego zamku? A może chcielibyście poznać niezwykłą historię pojawienia się zagadkowych przybyszy? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie to opowiadanie.

Cena 19,05 zł
Czarownice z Pomorza i Prus
  • Obecnie brak na stanie
Czarownice z Pomorza i Prus

O czary mógł zostać oskarżony każdy, niezależnie od płci, wieku czy pochodzenia. Ofiarami najczęściej padały jednak kobiety. Według Heinricha Kramera i Jakoba Sprengera, autorów Malleus Maleficarum – słynnego podręcznika dla łowców czarownic napisanego w 1486 roku – czarownicą mogła zostać każda kobieta, zarówno ta zajmująca się zielarstwem lub medycyną, jak i pobożna mniszka. Czarownice z Prus i Pomorza przybliżają Czytelnikom losy oskarżonych, którzy zostali postawieni przed trybunałem sądowym, torturowani i skazani za rzekome konszachty z diabłem. 

Cena 46,67 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio