• Werónka w przedszkòlu
  • Werónka w przedszkòlu

Werónka w przedszkòlu (Werónka w przedszkolu)

10,00 zł
Brutto

Werónka w przedszkòlu to kolorowa książeczka dla dzieci oraz ich rodziców lub dziadków, którzy potrafią wygospodarować chociaż kilka chwil na wspólne rodzinne czytanie. Przedstawia historię małej dziewczynki, którą mama po raz pierwszy zabrała do przedszkola. W pokonaniu strachu i tęsknoty pomaga jej tajemnicze zwierzątko.

Ilość

Książka jest napisana po kaszubsku, bo autorom zależy na tym, żeby już kilkoletnie dzieci miały kontakt z tym pięknym językiem i z jego pomocą poznawały świat. Na ostatnich stronach historia Weronki jest zaprezentowana też po polsku, aby czytelnik nieznający dobrze kaszubskiego mógł sprawdzić, czy wszystko poprawnie zrozumiał.

Indeks : 332 9788394679408

W magazynie : 8 Przedmioty

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Bajki

Kolorowa książeczka dla dzieci z pięknymi, dużymi ilustracjami. Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na rzecz Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Cena 25,00 zł

Bycio herbu Kasztan. U Wojsława / Kòl Wòjsława...

"Bycio Herbu Kasztan U Wojsława / Kòl Wòjsława” to już szósta dwujęzyczna publikacja z serii przygód nieco roztrzepanego cudaka - dzielnego rycerza o imieniu Bycio. Tym razem Kasztanek na chwilę opuszcza Bytów. Chcąc poszerzyć swoje horyzonty, udaje się w podróż do zaprzyjaźnionej gminy Czarna Dąbrówka.

Cena 20,00 zł

Bycio Herbu Kasztan na Gochach / Bëtk na...

„Bycio Herbu Kasztan Na Gochach” to już trzecia dwujęzyczna publikacja z serii przygód nieco roztrzepanego cudaka. Tym razem Kasztanek na chwilę opuszcza Bytów. Chcąc poszerzyć swoje horyzonty, udaje się w podróż do zaprzyjaźnionej gminy Lipnica.

Cena 20,00 zł

Promocjehttps://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio