• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie + CD
  • Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie + CD

Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie + CD

42,00 zł
Brutto

Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie + CD

Teatr Lalki „Tęcza” w Słupsku wydał książkę zatytułowaną „Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie”. Egzemplarz zawiera także płytę CD z audiobookiem zrealizowanym z udziałem aktorek i aktorów teatru. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie + CD

Treść książki nawiązuje do pomorskich legend i baśni kaszubskich, którymi zafascynowani są jej autor – dramaturg i reżyser słuchowisk radiowych Tomasz Man – oraz Michał Tramer, dyrektor teatru. Wspólna pasja przerodziła się także w nagranie audiobooka, w którym łącznie wzięło udział 10 osób – aktorów i innych pracowników „Tęczy”. Dużym atutem książki jest jej szata plastyczna. Znajdziemy tu piękne ilustracje wykonane przez artystkę Alicję Kocurek.

Indeks : 626 5904806595164

Specyficzne kody :

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Bajki z dna Bałtyku

Bogato ilustrowana książeczka dotycząca fauny Bałtyku przygotowana na poziomie percepcji małego dziecka (przedszkolnego i wczesnoszkolnego). Bajeczki – jakkolwiek pełne antropomorfizacji i elementów zmyślonych – przemycają wiele faktów dotyczących historii, zagrożeń i ekologii Bałtyku. Zawierają duży potencjał edukacyjny i mogą wypełnić lukę w książkach dla dzieci związanych z Bałtykiem.

Cena 45,00 zł

Bycio herbu Kasztan

Drogie dzieci,
czy znacie tajemniczych mieszkańców bytowskiego zamku? A może chcielibyście poznać niezwykłą historię pojawienia się zagadkowych przybyszy? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie to opowiadanie.

Cena 20,00 zł

Promocjehttps://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio