Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie + CD
  • Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie + CD

Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie + CD

42,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie + CD

Teatr Lalki „Tęcza” w Słupsku wydał książkę zatytułowaną „Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie”. Egzemplarz zawiera także płytę CD z audiobookiem zrealizowanym z udziałem aktorek i aktorów teatru. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie + CD

Treść książki nawiązuje do pomorskich legend i baśni kaszubskich, którymi zafascynowani są jej autor – dramaturg i reżyser słuchowisk radiowych Tomasz Man – oraz Michał Tramer, dyrektor teatru. Wspólna pasja przerodziła się także w nagranie audiobooka, w którym łącznie wzięło udział 10 osób – aktorów i innych pracowników „Tęczy”. Dużym atutem książki jest jej szata plastyczna. Znajdziemy tu piękne ilustracje wykonane przez artystkę Alicję Kocurek.

Indeks : 626 5904806595164

Specyficzne kody :

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Ławica ryb

Powstała przed 1970 rokiem i niepublikowana dotąd Ławica ryb Wandy Brzeskiej to epicki obraz społeczności rybackiej Kaszub Północnych połowy XIX wieku. Fabuła powieści osnuta jest wokół tragicznego wydarzenia – głodu spowodowanego zamarznięciem morza i odejściem ławicy ryb na dalekie wody. W obliczu tego dramatu maszopi podejmują trudną walkę o życie mieszkańców wsi.

 

Cena 32,00 zł
ABC Demony kaszubskie
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

ABC Demony kaszubskie

To niewielkie opracowanie, które nie rości sobie pretensji do pracy naukowej, jest prezentacją wybranych postaci z owego bogatego zbioru kaszubskich „bestii”.

 

 

Cena 10,00 zł

Legendy krzyżackie

Najnowsza książka Anny Koprowskiej-Głowackiej zawiera około 90 legend związanych z państwem Zakonu Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie założonym nad Bałtykiem w XIII wieku oraz jego gospodarzami - otaczanych nimbem tajemnicy rycerzy w białych płaszczach z czarnym krzyżem.

 

 

Cena 26,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio