Ò panu Czôrlińsczim co do Pùcka pò sécë jachôł

69,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

Unikatowe wydanie kolekcjonerskie dla miłośników prozy Hieronima Jarosza Derdowskiego. Zawiera tekst w opracowaniu Eugeniusza Gołąbka, dostosowany do współczesnych zasad pisowni kaszubskiej przez Bogumiłę Cirocką. O oprawę graficzną zadbał Wawrzyniec Samp, wybitny rzeźbiarz i grafik związany ze Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim, ilustrator książek oraz twórca pomników i tablic.

Ilość

O Panu Czôrlińscim co do Pucka po sece jachôł 

Indeks : 127 9788366820210

Opis:

Język:
kaszubski
Liczba stron:
183
Oprawa:
twarda z obwolutą
Wydawca:
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie
Dodatki:
płyta audio
Format:
21x28 cm
Miejsce i rok wydania:
Gdańsk 2022

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Pomerania 9/2022

Czasopismo o tematyce społeczno-kulturalnej dotyczącej Pomorza i Kaszub wydawane od 1963 roku przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie.

Cena 5,00 zł

Ks. Władysław Szulist, 65 lat pracy naukowej i...

Sześć dekad pisarskiej roboty przyniosło w efekcie kilkadziesiąt książek, wśród których są też solenne naukowe monografie oraz setki, jeśli nie tysiące dłuższych i krótszych tekstów, publikowanych w periodykach naukowych, czasopismach społeczno-kulturalnych czy też w lokalnych gazetach. Aż trudno uwierzyć, że to dorobek jednej osoby, która w dodatku była bardzo długo skupiona na obowiązkach duszpasterskich, a nie były one małe, bo dotyczyły nie tylko sprawowania kultu, ale też opieki nad budynkami kościelnymi itd. Można zatem z całą pewnością stwierdzić, że ks. Szulist jest potwierdzeniem opinii o kaszubskiej pracowitości, konsekwencji i wytrwałości.

Cena 20,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio