• Nowy
Żëcé jak nudle (Życie jak makaron)
  • Żëcé jak nudle (Życie jak makaron)
  • Żëcé jak nudle (Życie jak makaron)
  • Żëcé jak nudle (Życie jak makaron)

Żëcé jak nudle (Życie jak makaron)

30,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

Bajka „Żëcé jak nudle” ("Życie jak makaron") powstała w duchu death positive dla dzieci 5+.

 

Ilość

Jak żyć pełnią życia, świadomi jego kruchości ale i smaku? Jak z czułością i wrażliwością akceptować skończoność swojej egzystencji? Czy na życie możemy spojrzeć jak na makaron, który ma swój początek i koniec, lecz pomiędzy tymi graniczącymi punktami toczy się smakowita przygoda? Życie każdego z nas jest inne, może być długie lub krótkie, może być radosne a czasami smutne. Jedno jest pewne – każde jest inne i wspaniałe. Łączy je fakt, że ma swój początek i koniec. Pomiędzy tym obfituje w uczucia, emocje i różne doświadczenia. Podobnie jak makaron bywa kręte czy kwaśne, lecz z całą pewnością jest niepowtarzalne. Bajka pokazuje w duchu uważności, że warto cieszyć się różnorodnością życia, jego smakiem i niepowtarzalnością, akceptując to, że na pewno, tak jak nawet najpyszniejsze danie z makarony, kiedyś się skończy. To bajka o życiu, w którym śmierć ma swoje miejsce.

Aleksandra Kurowska-Susdorf

Żëcé jak nudle (Życie jak makaron)

Indeks : 617 9788366820197

Opis:

Język:
kaszubski
Liczba stron:
40
Oprawa:
twarda
Wydawca:
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie
Miejsce i rok wydania:
Gdańsk 2022

Specyficzne kody :

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Mariolka i ji przigodë (Mariolka i jej przygody)

Książka w sposób humorystyczny opowiada o życiu codziennym małej dziewczynki, tytułowej Mariolki i jej przygodach w bajkowej krainie jej fantazji.

Doskonała pomoc dydaktyczna w nauce języka kaszubskiego, szczególnie I etapu edukacyjnego.

Pozycja z audiobookiem, czyta Magdalena Kropidłowska

Cena 30,00 zł

Czerwòny gùzyczk (Czerwony guziczek)

Bëła so Tónka, dzéwczątkò, co rokroczno dostôwało ruchna pò swòji starszi półsostrze. Jeden rôz òna dosta pelerinkã. Tëlé, że kapa bëła cemnomòdrô, a Tónka nie lëda cemnomòdri farwë. – A jak më bë tak doszëłë do ti pelerinczi jaczis snôżi gùzyczk? – zabédowa mëma.

 

 

Cena 10,00 zł

Zaklęta stegna / Zaklãtô stegna PL i CSB

Zaklęta stegna to tajemnicza droga kaszubska, która zaprowadzi was w krainę bajki. Krocząc nią wytrwale, przenosić się będziemy w zaczarowany świat baśni, pełen dziwów i niespodzianek.

Wszystko może się tam zdarzyć, wszystko spełnić, bo też kraj to niezwykły i niemniej kolorowy niż wasze sny. To, co w zwyczajnym świecie niemożliwe - tu okaże się prawdą, ową niezwykłą prawdą baśniową.

Cena 39,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala (3).png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio