• Alfabét dlô dzôtków
  • Alfabét dlô dzôtków
  • Alfabét dlô dzôtków
  • Alfabét dlô dzôtków

Alfabet dlô dzôtków (Alfabet dla dzieci) + płyta CD

25,00 zł
Brutto
Ilość

Pisanié wiérztów dlô dzecy to je czësto òsóbny kùńszt, kò mùszi wrócëc mëslą a wseczëcym do swòjich nômłodszich lat, cobë sã òdrodza nasza dzecnô zòbrazëna. Cobë wrócył ten swiat i czas, w jaczim wszëtkò bëło nowé, czekawé a... mòżlëwé. Jeżlë chcesz sã doznac, czë Stanisłôw Janka je taczim pòétą, w jaczim wcyg żëje bënowé dzeckò, wezkôj do rãczi tã ksążkã. Przeczëtôj czile wiérztk z westrzódka kòmùs młodëchnémù... Jô jem gwës, że pòòstałé téż jemù abò ji sã bãdą widzałë. A przë leżnoscë pòznôta całi kaszëbsczi alfabét.

Indeks : 463 9788366820111

W magazynie : 228 Przedmioty

Opis:

Dodatki:
płyta CD
Format:
14x21cm
Język:
kaszubski
Liczba stron:
75
Oprawa:
twarda
Wydawca:
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie
Miejsce i rok wydania:
Gdańsk 2021

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Pomerania 5/2022

Czasopismo o tematyce społeczno-kulturalnej dotyczącej Pomorza i Kaszub wydawane od 1963 roku przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie.

Cena 5,00 zł
KALWARIA WIELEWSKA - gdzie pamięć i wiara są...
  • Obecnie brak na stanie

KALWARIA WIELEWSKA - gdzie pamięć i wiara są...

... jest kilka takich miejsc na Ziemi, do których wracam i wracam. Chcę wracać. Do nich należą okolice Wiela, a w szczególności Kalwaria. Co jest tego przyczyną? Krajobraz? Tak. Woda? Tak. Powietrze? Tak. Dziwnie uformowane drzewa - także. Jest jeszcze to coś, na co trafiamy niezwykle rzadko - cisza i spokój. Można tutaj godzinami chodzić i chodzić.(...)"

Cena 110,00 zł

Brawãde bracy Grimm (Baśnie Braci Grimm)

Publikacja jest efektem wieloletniej  pracy Ireny Hirsz, która przetłumaczyła sześćdziesiąt sześć baśni braci Grim na język kaszubski. Wśród nich znajdą Państwo baśnie doskonale rozpoznawalne:  Jaszk i Margaritka (pol.  Jaś i Małgosia), Snieżónka (pol. Królewna Śnieżka), Smoluszk, (pol. Kopciuszek), czy też Czerwònô Kapùcka (pol. Czerwony Kapturek). 
Cena 55,00 zł

Promocjehttps://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio