• Alfabét dlô dzôtków
  • Alfabét dlô dzôtków
  • Alfabét dlô dzôtków
  • Alfabét dlô dzôtków

Alfabet dlô dzôtków (Alfabet dla dzieci) + płyta CD

25,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie
Ilość

Pisanié wiérztów dlô dzecy to je czësto òsóbny kùńszt, kò mùszi wrócëc mëslą a wseczëcym do swòjich nômłodszich lat, cobë sã òdrodza nasza dzecnô zòbrazëna. Cobë wrócył ten swiat i czas, w jaczim wszëtkò bëło nowé, czekawé a... mòżlëwé. Jeżlë chcesz sã doznac, czë Stanisłôw Janka je taczim pòétą, w jaczim wcyg żëje bënowé dzeckò, wezkôj do rãczi tã ksążkã. Przeczëtôj czile wiérztk z westrzódka kòmùs młodëchnémù... Jô jem gwës, że pòòstałé téż jemù abò ji sã bãdą widzałë. A przë leżnoscë pòznôta całi kaszëbsczi alfabét.

Indeks : 463 9788366820111

Opis:

Dodatki:
płyta CD
Format:
14x21cm
Język:
kaszubski
Liczba stron:
75
Oprawa:
twarda
Wydawca:
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie
Miejsce i rok wydania:
Gdańsk 2021

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

MAGNIFICAT KASZUBÓW w Ziemi Świętej

Album dokumentuje pielgrzymkę Kaszubów do Ziemi Świętej w dniach 10-17 marca 2013. Reportaż Dariusza Majkowskiego i napisane w języku kaszubskim homilie autorstwa
bp Wiesława Śmigla, ks. Mariana Miotka, ks. Bartłomieja Wittbrodta oddają atmosferę tamtych dni i związane z nią przeżycia.

Cena nie uległa zmianie
Cena podstawowa 40,00 zł -70% Cena 12,00 zł

Gra edukacyjna "Zapadłi zómk"

Gra nawiązuje do powieści Aleksandra Majkowskiego „Żëcé i przigòdë Remusa” oraz kaszubskiej mitologii. Głównym bohaterem powieści jest Remus, który wędruje po Kaszubach z taczką wypełnioną głównie książkami i dewocjonaliami. Jego misją jest uratowanie Królewianki , która pragnie wrócić do swojego zamku.

Cena 99,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala (3).png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio