• Alfabét dlô dzôtków
  • Alfabét dlô dzôtków
  • Alfabét dlô dzôtków
  • Alfabét dlô dzôtków

Alfabet dlô dzôtków (Alfabet dla dzieci) + płyta CD

25,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie
Ilość

Pisanié wiérztów dlô dzecy to je czësto òsóbny kùńszt, kò mùszi wrócëc mëslą a wseczëcym do swòjich nômłodszich lat, cobë sã òdrodza nasza dzecnô zòbrazëna. Cobë wrócył ten swiat i czas, w jaczim wszëtkò bëło nowé, czekawé a... mòżlëwé. Jeżlë chcesz sã doznac, czë Stanisłôw Janka je taczim pòétą, w jaczim wcyg żëje bënowé dzeckò, wezkôj do rãczi tã ksążkã. Przeczëtôj czile wiérztk z westrzódka kòmùs młodëchnémù... Jô jem gwës, że pòòstałé téż jemù abò ji sã bãdą widzałë. A przë leżnoscë pòznôta całi kaszëbsczi alfabét.

Indeks : 463 9788366820111

Opis:

Format:
14x21cm
Język:
kaszubski
Liczba stron:
75
Oprawa:
twarda
Wydawca:
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie
Dodatki:
płyta CD
Miejsce i rok wydania:
Gdańsk 2021

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Wdzydzanie

W albumie znalazły się przede wszystkim fotografie pochodzące z domowych archiwów mieszkańców Wdzydz (głównie tych całorocznych, w mniejszym stopniu sezonowych) zebrane w latach 2015-2016. Zbiór zawiera także kilkanaście zdjęć pochodzących z muzealnej kolekcji, przedstawiających przede wszystkim lokalnych rękodzielników oraz rybaków.

Cena 70,00 zł

Bilet na spektakl „Splotłô słoma” na GDK 2023

W ramach 2. Gdańskich Dni Kaszubskich 12 czerwca 2023 roku o 20:00 w sali Malarnia Teatru Wybrzeże w Gdańsku (ul. Teatralna 2) zostanie wystawiony spektakl Teatru Zymk pt. „Splotłô słoma”.

 

Liczba miejsc jest ograniczona.

Spektakl jest odpowiedni także dla dzieci i młodzieży.

 

Cena 15,00 zł

Dzieje Wejherowa na jeden dzień

Książka „Dzieje Wejherowa na jeden dzień” w przystępny sposób przedstawia najważniejsze wydarzenia mające wpływ na dzieje i rozwój grodu Jakuba Wejhera. W związku z okolicznościami, które przyczyniły się do jego powstania, wiele uwagi poświęcono początkom miasta, ale także epokom późniejszym (XIX i XX w). Liczne ilustracje pomogą czytelnikom poczuć „ducha” wydarzeń i epoki, które zostały opisane.

Cena 39,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio