• Wyprzedaż!
Cëda òd pòcëdów swiata czyli „Spadł kiedyś w lipcu śnieżek niebieski”
  • Cëda òd pòcëdów swiata czyli „Spadł kiedyś w lipcu śnieżek niebieski”
  • Cëda òd pòcëdów swiata czyli „Spadł kiedyś w lipcu śnieżek niebieski”
  • Cëda òd pòcëdów swiata czyli „Spadł kiedyś w lipcu śnieżek niebieski”
  • Cëda òd pòcëdów swiata czyli „Spadł kiedyś w lipcu śnieżek niebieski”

Cëda òd pòcëdów swiata czyli „Spadł kiedyś w lipcu śnieżek niebieski”

16,26 zł

Płyta zawiera tłumaczenia wierszy Tuwima na język kaszubski oraz piosenki, w muzycznej interpretacji dzieci kaszubskojęzycznych.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Płyta powstała w ramach projektu realizowanego przez Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku i Instytut Książki, w związku z ogłoszonym przez Sejm RP Rokiem Tuwima. W roku 2013 upływają dwie ważne rocznice związane z postacią Juliana Tuwima: sześćdziesięciolecie śmierci poety i stulecie jego debiutu literackiego. Tłumaczenia jego utworów na kaszubski przygotował Tomasz Fopke - poeta, kompozytor i animator kultury. Bajki czytają: Elżbieta Pryczkowska, Weronika Pryczkowska oraz Zbigniew Jankowski. Partnerem wydania płyty Cëda òd pòcëdów swiata... czyli "Spadł kiedyś w lipcu śnieżek niebieski” jest Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

Indeks : 389

Opis:

Wydawca:
Nadbałtyckie Centrum Kultury
Format:
12,5 x 14
Język:
kaszubski
Miejsce i rok wydania:
Gdańsk 2013

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

  • Obecnie brak na stanie
Òpòwiédz mie bôjkã / Opowiedz mi bajkę 2

Audiobook wraz z książką: "Òpòwiédz mie bôjkã/Opowiedz mi bajkę", zawiera trzynaście kaszubskich bajek w trzech wersjach językowych: kaszubskiej, polskiej i angielskiej. Czytają je: Dariusz Siastacz, Zbigniew Jankowski i Julia Pietrucha. Autorem opracowania muzycznego jest Tomasz Fopke.

Cena 34,29 zł
  • Obecnie brak na stanie
Werónka nad mòrzã

Werónka nad mòrzã to kolorowa książeczka dla dzieci oraz ich rodziców lub dziadków, którzy potrafią wygospodarować chociaż kilka chwil na wspólne rodzinne czytanie. Przedstawia historię małej dziewczynki, która wyjeżdża na wakacje nad morze.



 

Cena 10,00 zł
Biały Dzik. Pomorskie legendy pani Małgosi

Tworzy ją cykl 10 legend dziejących się na Pomorzu i w Krainie Kaszub. Ukazują przygody Białego Dzika i jego dziczej drużyny przez więcej niż dziesięć stuleci, sięgając od czasów najdawniejszych po dzień dzisiejszy. 

Cena 37,14 zł

Promocje

https://kaszubskaksiazka.pl/wszystkie/1343-zielnik-kaszubski.html

https://kaszubskaksiazka.pl/dla-dzieci/1351-zamkowa-gora-zomkowo-gora.html