• Zelony pùjk
  • Zelony pùjk
  • Zelony pùjk

Zelony pùjk (Zielony kotek)

9,52 zł
Cena nie uległa zmianie

Książeczka edukacyjna.

Ilość

ła rôz kòtka, chtërna nazéwa sã Princesa. Na kòtka mieszka w môłim gardze kòle mòrza, w môłi biôłi chëcze z Mariczką, a téż z ji bracynkã Pioterkã, ji mëmką i ji tatkã.  Princesa to bëła baro a baro snôżô kòtka. Òna bëła czôrnô, leno pajczi mia biôłé. A biôłi kùnôszk përcka! Na dodôwk biôłé wąsë! A òczka mia żôłté jakno jantar. Princesa mia trzë môłé kòtczi – jednégò biôłégò, drëdżégò mòrãgòwatégò, a trzecégò ... zelonégò.

Indeks : 290

Opis:

Dodatki:
Naklejki
Format:
16,5 cm x 23,5 cm
Język:
kaszubski
Liczba stron:
32
Oprawa:
miękka
Wydawca:
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie
Miejsce i rok wydania:
Gdańsk 2020

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Produkty w tej samej kategorii:

Ùcz sã jãzëka z kaszëbsczima nótama (Ucz się...

Ùcz sã jãzëka z kaszëbsczima nótama (Ucz się języka z kaszubskimi nutami)to najnowsza publikacja edukacyjna Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Autorzy - Aleksandra i Dariusz Majkowscy - zapraszają czytelników tych małych i tych dużych do wspólnej zabawy i nauki, do wspólnego wędrowania po Kaszubach.

Cena 42,86 zł
Farwny swiat dzecka - pòstacje z ksążków dlô...

W książeczce znajdziecie podstawowe informacje o kilkunastu bohaterkach i bohaterach kaszubskich książek dla dzieci (oraz o Remusie, który według nas też może być interesującą postacią dla najmłodszych  czytelników). Możecie się dowiedzieć m.in., jak wyglądają, co lubią i jak się ubierają, a przy okazji poznacie kaszubskie słowa, wyrażenia i zwroty.

Cena 9,52 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio