

Kaszubski śpiewnik domowy
Kaszubski śpiewnik domowy to pierwszy od 1958 roku zbiór pieśni, który łączy w sobie muzyczną przeszłość Kaszub z ich teraźniejszością. Prezentuje on utwory ludowe, regionalne oraz najnowsze, przyczyniając się do przedłużenia tradycji muzycznych Pomorza. Naszym najgłąbszym pragnieniem jest, aby pieśni zawarte w niniejszym śpiewniku służyły zarówno muzykowaniu w domach, jak i szerszej prezentacji.
pod red Józefa Borzyszkowskiego i Leszka Molendowskiego
Jest to niemal półtysięczny zbiór popularnych dowcipów spisanych w języku kaszubskim od kilkudziesięciu osób z całego regionu kaszubskiego. W zbiorze wykorzystana jest też dotychczasowa literatura regionu. Dowcipy cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Kaszub. W 2010 roku ukazało się wznowienie tomiku poszerzone o kolejne 60 dowcipów
W publikacji został opisany historyczny FISHMARKT będący nawiązaniem do wielowiekowej tradycji Targu Rybnego w Gdańsku, sięgającej 1343 roku.
Zbiór religijnych pieśni kaszubskich, wykorzystywanych w Liturgii Eucharystycznej, podczas pielgrzymek czy spotkań o charakterze religijnym. Ułożony według roku kościelnego. Zawiera modlitwy w jezyku kaszubskim i ponad 100 pieśni.
"Mòrze. Kaszubskie pieśni o morzu" - idea powstania płyty narodziła się po kolejnym koncercie z cyklu "Spotkania z muzyką Kaszub" w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.
Płyta Kaszubskiego Zespołu Regionalnego "Levino" - Pòmòranijô. Zawarto na niej 21 utwory w języku kaszubskim.
Płyta CD z kaszubskimi kolędami w wykonaniu Chóru Kameralnego Discantus.