• CD Gòrszi zort
  • CD Gòrszi zort

CD Gòrszi zort (Gorszy gatunek)

28,46 zł
Cena nie uległa zmianie

Płyta pt. „Gòrszi zort” Tomasza Fopkego jest pierwszym solowym kaszubskim projektem wydawniczym z obszaru kultury hip-hopu. Zawiera trzynaście utworów, do wyrazistych tekstów rapera, które zawierają protest artysty przeciw politycznej poprawności oraz bezdusznemu systemowi tłamszącemu wolność człowieka.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Barwna, doskonale obrazująca treść muzyka należy do Tadeusza Korthalsa, który jest również producentem krążka. Gościnnie występują Anna Damroka Fopke (wokal) oraz Ryszard Borysionek (akordeon).

Indeks : 530

Opis:

Format:
14x12,5 cm
Język:
kaszubski
Miejsce i rok wydania:
Chwaszczyno-Swarzewo 2019

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Kamiszczi płyta cd
  • Obecnie brak na stanie
Kamiszczi płyta cd

"Kamiszczi" to drugi album Pawła Ruszkowskiego. Jak mówi autor: Jest moim ukłonem w stronę rodzinnych Kaszub, a jednocześnie - opowieścią o Kaszubach, którą posyłam w świat.

Cena 36,59 zł
Mòrze. Kaszubskie pieśni o morzu

"Mòrze. Kaszubskie pieśni o morzu" - idea powstania płyty narodziła się po kolejnym koncercie z cyklu "Spotkania z muzyką Kaszub" w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie. 

Cena 26,02 zł
Grôjta Kaszëbi zbiór utworów regionalnych...
  • Obecnie brak na stanie
Grôjta Kaszëbi zbiór utworów regionalnych...

Zbiór zawiera 24 utwory kaszubskie i został wydany z okazji 35-lecia Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Sierakowice”. Prezentowana w nowym zbiorze twórczość muzyczno-literacka Witolda Tredera stanowi pomost między tradycyjnym, ludowym pojmowaniem muzyki kaszubskiej a współczesnym ujęciem muzyki regionalnej

Cena 26,67 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio