• CD Gòrszi zort
  • CD Gòrszi zort

CD Gòrszi zort (Gorszy gatunek)

35,00 zł
Brutto

Płyta pt. „Gòrszi zort” Tomasza Fopkego jest pierwszym solowym kaszubskim projektem wydawniczym z obszaru kultury hip-hopu. Zawiera trzynaście utworów, do wyrazistych tekstów rapera, które zawierają protest artysty przeciw politycznej poprawności oraz bezdusznemu systemowi tłamszącemu wolność człowieka.

Ilość

Barwna, doskonale obrazująca treść muzyka należy do Tadeusza Korthalsa, który jest również producentem krążka. Gościnnie występują Anna Damroka Fopke (wokal) oraz Ryszard Borysionek (akordeon).

Indeks : 530

Opis:

Format:
14x12,5 cm
Język:
kaszubski
Miejsce i rok wydania:
Chwaszczyno-Swarzewo 2019

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Grôjta Kaszëbi zbiór utworów regionalnych...

Zbiór zawiera 24 utwory kaszubskie i został wydany z okazji 35-lecia Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Sierakowice”. Prezentowana w nowym zbiorze twórczość muzyczno-literacka Witolda Tredera stanowi pomost między tradycyjnym, ludowym pojmowaniem muzyki kaszubskiej a współczesnym ujęciem muzyki regionalnej

Cena 28,00 zł

Mòrze. Kaszubskie pieśni o morzu

"Mòrze. Kaszubskie pieśni o morzu" - idea powstania płyty narodziła się po kolejnym koncercie z cyklu "Spotkania z muzyką Kaszub" w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie. 

Cena 32,00 zł

Kamiszczi płyta cd

"Kamiszczi" to drugi album Pawła Ruszkowskiego. Jak mówi autor: Jest moim ukłonem w stronę rodzinnych Kaszub, a jednocześnie - opowieścią o Kaszubach, którą posyłam w świat.

Cena 45,00 zł

Promocjehttps://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio