• Obecnie brak na stanie

Pomorskie przystanki literackie

35,00 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie

"Pomorskie przystanki literackie" są ciekawą literacko-biograficzną publikacją, w której każdy czytelnik znajdzie z pewnością coś ciekawego i odpowiedniego dla siebie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

"Pomorskie przystanki literackie" są (drugim) zbiorem esejów, przywołujących różnorodne, nowe i starsze, ale zawsze interesujące publikacje. Są wśród nich powieści, tomiki poezji, książki naukowe i literatura faktu. Wszystkie one posiadają dedykacje prezentowanych osób, które albo pochodzą z Pomorza lub są z nim mniej lub bardziej związani. Dedykacje pochodzą czasem od autorów, a niekiedy są to jedynie słowa ofiarodawcy wartościowej pozycji, którą należy zatrzymać w pamięci. Wszystkie teksty prezentują „żywych ludzi”, których poznajemy przez utwory, ale także przeżycia, refleksje i spostrzeżenia. Ich portrety często przeplatane się emocjami, doświadczeniami i przeżyciami Autorki. Prezentowani bohaterowie tekstów pozostawili na tyle trwały ślad w kulturze Pomorza, że warto o tym mówić i pisać.

Indeks : 533

Opis:

Oprawa:
twarda
Wydawca:
Instytut Kaszubski

Specyficzne kody :

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Kindheit / Dzieciństwo

Pamiętniki Anny Łajming to pochłaniająca czytelnika trylogia: „Dzieciństwo”, „Młodość”, „Mój dom” – splata się tu pogodny nastrój z prozą życia, autentyzmem przeżyć wewnętrznych, z obrazem przedwojennej Polski. 

Kindheit to pierwszy tom pamiętników, wydany w języku niemieckim.

Cena 30,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio