• Nowy

Pomorskie przystanki literackie

35,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

"Pomorskie przystanki literackie" są ciekawą literacko-biograficzną publikacją, w której każdy czytelnik znajdzie z pewnością coś ciekawego i odpowiedniego dla siebie.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

"Pomorskie przystanki literackie" są (drugim) zbiorem esejów, przywołujących różnorodne, nowe i starsze, ale zawsze interesujące publikacje. Są wśród nich powieści, tomiki poezji, książki naukowe i literatura faktu. Wszystkie one posiadają dedykacje prezentowanych osób, które albo pochodzą z Pomorza lub są z nim mniej lub bardziej związani. Dedykacje pochodzą czasem od autorów, a niekiedy są to jedynie słowa ofiarodawcy wartościowej pozycji, którą należy zatrzymać w pamięci. Wszystkie teksty prezentują „żywych ludzi”, których poznajemy przez utwory, ale także przeżycia, refleksje i spostrzeżenia. Ich portrety często przeplatane się emocjami, doświadczeniami i przeżyciami Autorki. Prezentowani bohaterowie tekstów pozostawili na tyle trwały ślad w kulturze Pomorza, że warto o tym mówić i pisać.

Indeks : 533

Opis:

Oprawa:
twarda
Wydawca:
Instytut Kaszubski

Specyficzne kody :

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Pro memoria Stanisław Pestka (1929-2015)

Tom Pro memoria Stanisław Pestka powstał  aby  uczcić dokonania , podziękować oraz utwierdzić w przekonaniu , iż jego działalność i twórczość bardzo wiele znaczą, nie tylko dla całej Społeczności Zrzeszonej. Bez wątpienia , w niniejszym tomie ,najciekawsze są Dzienniki Stanisława Pestki.

Cena nie uległa zmianie
Cena podstawowa 35,00 zł -20,00 zł Cena 15,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio