• Wyprzedaż!
  • Obecnie brak na stanie
  • Kaszubskie memos. Gry wspomagające naukę języka Kaszubskiego

Kaszubskie memos. Gry wspomagające naukę języka Kaszubskiego

45,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

Zestaw edukacyjnych gier pamięciowych wspomagających naukę języka kaszubskiego, przygotowany we współpracy ze Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Zestaw edukacyjnych gier pamięciowych wspomagających naukę języka kaszubskiego, przygotowany we współpracy ze Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim. W zestawie cztery barwnie ilustrowane gry memos. Każda gra zawiera kartoniki o różnym kształcie. Na parę składają się takie same obrazki z podpisami w języku polskim i kaszubskim. W trakcie rozgrywki gracze czytając lub słuchając nazw przedmiotów, zwierząt i postaci przedstawionych na obrazkach, utrwalają słownictwo języka kaszubskiego. Kaszubskie memos to doskonała zabawa dla całej rodziny jak i świetna pomoc dydaktyczna wszystkich miłośników Kaszub i kultury kaszubskiej. 

 

Zawartość: 

memos sześciokątne: 24 kartoniki, memos okrągłe: 40 kartoników, memos ośmiokątne: 40 kartoników, memos kwadratowe: 60 kartoników. 

Indeks : 151

Opis:

Format:
28x28 cm
Język:
kaszubski, polski
Wydawca:
Trefl
Miejsce i rok wydania:
Gdańsk 2014

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Gra edukacyjna "Kaszëbsczé słówka" (Kaszubskie...

Dzięki grze "Kaszubskie słówka" rozwiniesz znajomość języka kaszubskiego i mile spędzisz czas z rodziną lub przyjaciółmi! Rozgrywkę uatrakcyjnią karty z zabawnymi ilustracjami zwierząt i roślin. To świetna zabawa w domu i w szkole!

Cena nie uległa zmianie
Cena podstawowa 39,00 zł -6,00 zł Cena 33,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio