• Obecnie brak na stanie

Kalwaria Wejherowska

10,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

Kalwaria Wejherowska została odrestaurowana w latach 2006-2008 w ramach projektu "Zachowanie i udostępnienie dziedzictwa Pomorza poprzez utworzenie Parku Kulturowego w Wejherowie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wędrówka po ścieżkach nowo odrestaurowanej Kalwarii, niezwykłego miejsca spokoju, refleksji, religijnej odnowy.

Indeks : 219 9788392738398

Opis:

Wydawca:
BiT
Format:
15x21cm
Język:
polski, niemiecki, angielski
Liczba stron:
80
Oprawa:
twarda
Miejsce i rok wydania:
Gdańsk 2009

Specyficzne kody :

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Sydonia. Słowo się rzekło

Akta procesowe Sydonii von Bork przetrwały zawieruchę dziejową. Cherezińska rekonstruuje historię tej wyjątkowej kobiety, sięgając do starych dokumentów. Dlaczego oskarżono starą szlachciankę? Czy była ofiarą mordu sądowego, czy awanturnicą, która sama wpakowała się w kłopoty? Kim była najsłynniejsza pomorska czarownica? I dlaczego o jej rodzie mówiono: To jest stare jak Bork i diabeł?

 

Cena 55,00 zł

Ò panu Czôrlińsczim co do Pùcka pò sécë jachôł

Unikatowe wydanie kolekcjonerskie dla miłośników prozy Hieronima Jarosza Derdowskiego. Zawiera tekst w opracowaniu Eugeniusza Gołąbka, dostosowany do współczesnych zasad pisowni kaszubskiej przez Bogumiłę Cirocką. O oprawę graficzną zadbał Wawrzyniec Samp, wybitny rzeźbiarz i grafik związany ze Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim, ilustrator książek oraz twórca pomników i tablic.

Cena 69,00 zł

Brawãde bracy Grimm (Baśnie Braci Grimm)

Publikacja jest efektem wieloletniej  pracy Ireny Hirsz, która przetłumaczyła sześćdziesiąt sześć baśni braci Grim na język kaszubski. Wśród nich znajdą Państwo baśnie doskonale rozpoznawalne:  Jaszk i Margaritka (pol.  Jaś i Małgosia), Snieżónka (pol. Królewna Śnieżka), Smoluszk, (pol. Kopciuszek), czy też Czerwònô Kapùcka (pol. Czerwony Kapturek). 
Cena 55,00 zł

Gra Biôtka ò fanã (Bitwa o flagę)

Najnowsza gra edukacyjna wyprodukowana przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie zabiera dzieci i młodzież w podróż po pięknych Kaszubach. Wędruj po Kaszubach, zdobądź kaszubską flagę - zachęcamy!

Cena 99,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio