Zamki Kaszub i Pomorza Środkowego

15,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

To już piąte wydanie niezwykle popularnego vademecum, prezentującego dzieje kaszubskich i środkowopomorskich zamków oraz ich współczesność. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Książka zawiera mapy, plany, barwne fotografie, anegdoty i informacje niezastąpione przy poznawaniu budowli, będących świadkami historii Pomorza.

Indeks : 482 9788375917604

Opis:

Oprawa:
miękka
Wydawca:
Region
Format:
12 x 18 cm
Język:
polski
Liczba stron:
93
Miejsce i rok wydania:
2020

Specyficzne kody :

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Zapisane w pamięci, czyli meandry mojego życia....

Zapisane w pamięci to wycieczka w przeszłość nestora i współtwórcy polskiej skandynawistyki – w jarocińskie dzieciństwo, w PRL-owską rzeczywistość, w rok 1970, gdy organizował na Uniwersytecie Gdańskim Zakład Języków i Kultury Krajów Skandynawskich, po gwałtowne zmiany lat 90. Ciesielski przywołuje nie tylko wydarzenia ze swojego życia osobistego, ale i staje się kronikarzem minionej epoki.

Cena 39,00 zł
Kolbudy. Zarys dziejów gminy do 1939 roku
  • Obecnie brak na stanie

Kolbudy. Zarys dziejów gminy do 1939 roku

Książka Dariusza Dolatowskiego to pierwsze tak kompletne opracowanie prezentujące dzieje gminy Kolbudy od czasów najdawniejszych do roku 1939. Przedstawiając historię Kolbud oraz miejscowości wchodzących w skład gminy, autor posiłkuje się licznymi archiwaliami oraz dokumentami zaczerpniętymi m.in. z prasy czy spisów statystycznych, a także bogatym materiałem ikonograficznym.

Cena 44,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala (3).png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio