• Obecnie brak na stanie
  • Kaszuby warte poznania
  • Kaszuby warte poznania
  • Kaszuby warte poznania
  • Kaszuby warte poznania

Kaszuby warte poznania

5,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

"Kaszuby warte poznania" jest drugim poszerzonym wydaniem pozycji "Nieznane Kaszuby" - popularnego kompendium wiedzy o historii, języku, kulturze, krajobrazie i kuchni Kaszub i Kaszubów. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Publikacja "Kaszuby warte poznania" jest już drugim wydaniem popularnego kompendium wiedzy o historii, języku, kulturze, krajobrazie i kuchni Kaszub i Kaszubów. Zachęcamy Czytelników do sięgania po nią, a potem po inne, bardziej obszerne prace poświęcone naszej krainie, które są dostępne w księgarni KaszubskaKsiazka.pl.

Indeks : 013 978-83-87258-47-4

Opis:

Format:
14x21cm
Język:
polski
Liczba stron:
60
Oprawa:
miękka
Wydawca:
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Produkty w tej samej kategorii:

Gdańsk. Przewodnik literacki

Gdańsk i jego wielokulturowa historia to sceneria literackich dzieł nie tylko Güntera Grassa, ale także wielu innych polskich i niemieckich pisarzy od baroku do współczesność. Zaproponowane w książce spacery wiodą szlakiem miejsc opisanych w powieściach i wierszach autorstwa Stefana Chwina, Pawła Huellego, Josepha von Eichendorffa, Alfreda Döblina, Willibalda Omankowskiego i wielu innych.

Cena 38,00 zł

Czytanie Pomorza. Literacki przewodnik po...

Kolejny tam z serii przewodników, poświęconych literaturze powstającej na Pomorzu wydawanych przez Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku. NCK od 2015 roku organizuje „literackie wizje lokalne” w trakcie których pochodzący z Pomorza literaci oprowadzają po ważnych dla siebie miejscach, związanych z ich własną twórczością oraz twórczością inspirujących ich pisarzy.

Cena 30,00 zł
ABC Kociewie w pigułce
  • Obecnie brak na stanie

ABC Kociewie w pigułce

Książka pod redakcją Michała Kargula zawiera zbiór najważniejszych informacji o historii, geografii, tradycji, gwarze i kulturze materialnej Kociewia.

Cena 9,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio