• Mòja pierszô Bibliô. Nowi Testament w òbrôzkach
  • Mòja pierszô Bibliô. Nowi Testament w òbrôzkach

Mòja pierszô Bibliô. Nowi Testament w òbrôzkach (Moja pierwsza Biblia. Nowy Testament w obrazkach)

28,57 zł
Cena nie uległa zmianie

Opowieści z Nowego Testamentu w wersji dla najmłodszych. Książka z płytą CD - czytają Magdalena Kropidłowska i Dariusz Majkowski.

Ilość

Któż z nas nie lubi dobrych wieści? Ewangelia to właśnie Dobra Nowina! Jezus dał nam wszystko, co może nadać naszemu życiu sens i z nadzieją patrzeć w wieczność. Pierwsi uczniowie uwierzyli w Jezusowi. Dostrzegli w Nim wyczekiwanego Mesjasza i uznali Go Bogiem. Swą miłość do Niego przekazali kolejnym uczniom… Dziś my jesteśmy zobowiązani do tego, by przekazać wiarę młodszemu pokoleniu. „Mòja pierszô Bibliô. Nowi Testament w òbrôzkach” może nam pomóc w tym zadaniu, gdyż opowiadania tu zawarte – w dwugłosie słowa i obrazu – uczą, jak kochać Jezusa, wejść z Nim w żywą relację, jak być Mu posłusznym nawet wtedy, gdy napotykamy trudności. Ufam, że spotkanie małych czytelników z nowotestamentowymi bohaterami pomoże im odkryć bogactwo wiary i z radością głosić, że Jezus żyje.

Dr nauk teologicznych Teresa Klein

Indeks : 435 978-83-62137-31-2

Opis:

Język:
kaszubski
Liczba stron:
128
Oprawa:
miękka
Wydawca:
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie
Format:
17x24cm
Miejsce i rok wydania:
Gdańsk 2019

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Produkty w tej samej kategorii:

Wstąpmy na górę Pana. 30.Pielgrzymka Kaszubska...

W 2011 r. odbyła się jubileuszowa XXX Kaszubska Piesza Pielgrzymka. Pątnicy przez 1040 km tej historycznej już pielgrzymki z Helu – Swarzewa – Sianowa na Jasną Górę i aż do Lewoczy, do narodowego sanktuarium Słowaków. dziękowali za dar bł. Jana Pawła II, który wielokrotnie zachęcał nas do pielęgnowania i rozwijania wartości, które stanowią o kaszubskiej tożsamości.

Cena 33,33 zł
Pięcioksiąg -wersja ekskluzywna

Przedstawiamy Państwu ekskluzywne wydanie Pięcioksięgu Mojżeszowego po kaszubsku w eleganckim ETUI.

Komplet zawiera: WSTĘP do całego tłumaczenia, Knégã Zôczątków, Knégã Wińdzeniô, Knégã Kapłańską, Knégã Lëczbów, Knégã Pòwtórzonégò Prawa.

Cena 161,90 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio