Droga wòlnëch lëdzy (Droga wolnych ludzi)
  • Droga wòlnëch lëdzy
  • Droga wòlnëch lëdzy (Droga wolnych ludzi)

Droga wòlnëch lëdzy (Droga wolnych ludzi)

28,57 zł
Cena nie uległa zmianie

Starą Mùzeùm Kaszëbskò-Pòmòrsczi Pismieniznë i Mùzyczi we Wejrowie a Gminowégò Dodomù Kùlturë w Lëzënie wëszedł smarą kaszëbsczi roman fantazy „Droga wòlnëch lëdzy” napisóny bez Adama Hébla. W krajach Naszinie żëje wiele rasów, jaczich pòzwë są znóné z kaszëbsczich bôjków a legeńdów, m.jin. Bòrówcowie, Mùmacze, Krôsniôcë, Trzãsëwidzë, le nijak nie je to roman dlô dzecy…

Ilość

Indeks : 308

Opis:

Oprawa:
miękka
Wydawca:
Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie.
Format:
15x21cm
Język:
kaszubski
Liczba stron:
210
Miejsce i rok wydania:
2021

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Produkty w tej samej kategorii:

Pergamonia
  • Obecnie brak na stanie
Pergamonia

Pergamonia to jedna wielka rozmowa człowieka z człowiekiem. Rozmowa, w której chodzi o prawdziwe odczucia, a nie wydumane nazwy odczuć; o żywe prawdy, a nie martwe formułki, bez wewnętrznej treści. To rozmowa, w której człowiek słucha i słyszy człowieka; jest słuchany i słyszany. Rozmowa, o którą równie trudno, jak o kubek wody na pustyni.

Cena 37,14 zł
Wyspa
  • Obecnie brak na stanie
Wyspa

Wznowienie najgłośniejszej i najbardziej znanej "wdzydzko-kaszubskiej" powieści Róży Ostrowskiej. Lektura obowiązkowa nie tylko dla miłośników "kaszubskiego morza".

Cena 19,05 zł
Anioł z trąbką i inne opowiadania. Gdańskie...

Z niemieckiego tłumaczył Bogdan Kiebzak Opracowanie: Mirosław Ossowski Wstęp i wybór zdjęć: Józef Borzyszkowski. Większość opowiadań dotyczy lat 1941-1945, autor przedstawia w nich przymusową pracę w czasie wojny w placówce handlowej, ćwiczenia paramllitarne, przygotowania do obrony Gdańska, sytuację jeńców wojennych. 

Cena 23,81 zł
Czas cieni
  • Obecnie brak na stanie
Czas cieni

Drugi tom serii skierowanej do dorosłego czytelnika, osadzonej w świecie dawnych Słowian. Stanowi kontynuację opowieści rozpoczętej w Śladzie wody.Cena 42,86 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio