• Obecnie brak na stanie
  • Nie òdińdã bez pòżegnaniô

Nie òdińdã bez pòżegnaniô (Nie odejdę bez pożegnania)

4,76 zł
Cena nie uległa zmianie

Jest to poszerzone wznowienie pośmiertnego tomiku poety i rzeźbiarza wydanego w 1996 roku. Jest opatrzona wstępem Stanisława Janke i posłowiem Eugeniusza Pryczkowskiego. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Indeks : 288 978-83-60640-54-8

Opis:

Format:
13 x 18
Język:
kaszubski
Liczba stron:
72
Oprawa:
miękka
Wydawca:
ROST
Miejsce i rok wydania:
Banino 2013

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Produkty w tej samej kategorii:

Szmeroszeptë (Szmeroszepty)

Szmeroszeptë - zbiór erotyków w języku kaszubskim Anny Różk - nauczycielki języka kaszubskiego i polskiego, absolwentki Kaszubskiego Liceum Ogólnokształcącego w Brusach. Jak mówi o sobie - wiersze pisze od zawsze. 

Cena 19,05 zł
Przódë a dzysô (Kiedyś i dziś)

Ceynowa-poeta w zbiorku Przódë a dzysô to liryk związany z kaszubską ludowością i autentyzmem kulturowym. Pozytywnie – chwaląco i uwznioślająco – przedstawiający tradycję przodków oraz ustawiający się w pokoleniowo-historycznym szeregu liderów pomorskiego ruchu identyfikacyjnego. To także liryk poromantyczny, który wychodząc od wyrażania prawd ludu, formułuje wartości rodowe, etniczne i narodowe, sławiące własne kaszubskie domostwo, ale i związki z Polską jako państwem i racją cywilizacyjną. Otrzymujemy więc dzisiaj 65 wierszy nasiąkniętych stylem myślenia autora, który zanurzony w dawność pisał nie tylko dla swoich współczesnych, ale i dla naszego dzisiejszego „teraz”.

Cena 23,81 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio