• Obecnie brak na stanie
  • Z kaszëbsczim w swiat
  • Z kaszëbsczim w swiat
  • Z kaszëbsczim w swiat
  • Z kaszëbsczim w swiat
  • Z kaszëbsczim w swiat
  • Z kaszëbsczim w swiat

Z kaszëbsczim w swiat

39,00 zł
Brutto

 

Z kaszëbsczim w swiat taki tytuł nosi wydany przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie najnowszy podręcznik do nauki języka kaszubskiego w szkole podstawowej.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Podręcznik Danuty Pioch jest efektem solidnej pracy i wieloletniej praktyki zawodowej autorki. Książka zarówno szatą graficzną, jak i konstrukcją odwołuje się do publikacji służących rozrywce małego czytelnika. Takie rozwiązanie odpowiada koncepcji edukacji przez zabawę. Podręcznik obfituje w liczne wiersze i piosenki, znajdziemy tu także odniesienia do najpoważniejszych dzieł  literatury kaszubskiej, wszystko to w nieprzytłaczającej, lekkiej formie, która ma zachęcić dzieci do nauki języka kaszubskiego. Kolorowe ilustracje są świetnie przemyślane, opracowane tak by nie męczyć oka odbiorcy i jednocześnie zaciekawić go treścią. Książka jest dzięki temu przejrzysta, a komunikat pozostaje nie zakłócony nadmierną ilością informacji.  Jak wskazuje tytuł - podręcznik jest swoistym wprowadzeniem w świat po kaszubsku, ale również wejściem uczniów w świat kaszubszczyzny.

Indeks : 223

Opis:

Format:
21x30cm
Język:
kaszubski
Liczba stron:
147 str.
Oprawa:
miękka
Wydawca:
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie
Miejsce i rok wydania:
Gdańsk 2012

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Atlas historyczny Pomorza Nadwiślańskiego...

Atlas historyczny Pomorza Nadwiślańskiego 1914-2020 autorstwa Łukasza Richerta Adriana Watkowskiego, jest publikacją, która zaspokaja potrzebę edukacyjną związaną z poznawaniem historii najnowszej Pomorza Gdańskiego. Atlas prezentuje bardzo bogatą tematykę związaną z historią najnowszą Pomorza.

Cena podstawowa 39,00 zł -4,00 zł Cena 35,00 zł
Gramatika kaszëbsczégò jãzëka
  • Obecnie brak na stanie

Gramatika kaszëbsczégò jãzëka

Gramatika kaszëbsczégò jãzëka autorstwa Hanny Makurat to publikacja edukacyjna i pomocnicza w nauce gramatyki. Pozycja adresowana jest do wszystkich zainteresowanych językiem kaszubskim, a w szczególności do nauczycieli języka kaszubskiego, studentów etnofilologii, piszących po kaszubsku czy dzieci uczących kaszubskiego w szkole. 


Cena 30,00 zł

Promocjehttps://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio