• Nowy

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie: ciągłość czy zmiana?

47,62 zł
Cena nie uległa zmianie

Zrzeszenie opisane jest w monografii jako organizacja etniczna – reprezentująca środowisko kaszubskie, ze szczególnym uwzględnieniem polityki tożsamościowej prowadzonej przez tę organizację. Prezentowany jest również aspekt polityczny Zrzeszenia.

Ilość

Monografia „Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie. Ciągłość czy zmiana?” prezentuje wyniki badań przeprowadzonych w latach 2019-2020 wśród członków Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, a które to stanowią kontynuację badań z lat 2006-2007. Ze względu na to, iż ich trwanie zbiegło się z pandemią SAR-CoV-2 opisane zostało również funkcjonowanie organizacji w tym jakże trudnym dla wszystkich czasie.

 

Indeks : 123 9788367683180

Opis:

Liczba stron:
416
Oprawa:
twarda
Wydawca:
Instytut Kaszubski
Format:
17x24cm
Język:
polski
Miejsce i rok wydania:
2024

Specyficzne kody :

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Wielkie Pomorze. Kultura i sztuka
  • Obecnie brak na stanie
Wielkie Pomorze. Kultura i sztuka

Wielkie Pmorze- idea wielonarodowej przestrzeni kulturowej, rozciągającej się wg współczesnych podziałów terytorialnych na ziemiach polskiego Pomorza Wschodniego i Zachodniego oraz niemieckiego Pomorza Przedniego i Meklemburgii.

Cena 24,39 zł
Abyście w puszczach naszych szkód żadnych nie...

Podstawowym problemem rozpatrywanym w publikacji, jest proces zmian, zachodzących w użytkowaniu lasów. Książka powstała w oparciu o rozprawę doktorską, napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Józefa Arno Włodarskiego w Instytucie Historii Uniwersytetu Gdańskiego.

Cena 49,52 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio