• Obecnie brak na stanie

Tradycyjna kuchnia kociewska

26,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

"Tradycyjna kuchnia kociewska" - książka prezentuje kociewską tradycję kulinarną. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Zamieszczono ponad 70 przepisów zebranych wśród gospodyń Z Kociewia oraz oryginalnego przedwojennego zeszytu z przepisami babki autorki. Przedstawiono tylko sprawdzone receptury, niektóre nagrodzone w regionalnych konkursach kulinarnych.

 

Indeks : 618 9788375916300

Opis:

Język:
polski
Liczba stron:
92
Oprawa:
twarda
Wydawca:
Wydawnictwo Region
Format:
17,5 x 24,5 cm
Miejsce i rok wydania:
2018

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Oswoić śmierć, Edukacyjny potencjał kaszubskich rytuałów pogrzebowych
  • Obecnie brak na stanie

Oswoić śmierć. Edukacyjny potencjał kaszubskich...

Oswoić śmierć. Edukacyjny potencjał kaszubskich rytuałów pogrzebowych

Na wyróżnienie zasługuje zarówno podjęcie próby utrwalenia kaszubskich zwyczajów i rytuałów okołopogrzebowych w Polsce oraz w Kanadzie, jak i autorska interpretacja, zmierzająca do stworzenia prospektywnej myśli, dotyczącej edukacji do śmierci opartej na wrażliwości na kulturę rodzimą. (…) Praca (…) jest ważną inspiracją do myślenia o śmierci, refleksji nad życiem i koniecznością uświadomienia sobie, co jest ważne. Skłania również do namysłu, w jaki sposób energia emocjonalna oraz solidarność grupowa, jaka rodzi się w kontekście sytuacji granicznej, mogą stać się dla każdego z nas momentem edukacyjnym.
Prof. zw. dr hab. Cezary Obracht-Prondzyński0

Cena 89,00 zł

Rosyjska ruletka, czyli jak organizowałem...

Książka ta jest osobistą podróżą we wspomnienia, opowieścią wspomaganą fotografiami o małym miasteczku na południu Kaszub (Brusy), które na lipcowy tydzień stawało się folklorystyczną stolicą Polski. Może ktoś z Was rozpozna się na fotografiach i przypomni sobie emocje wzruszenia i entuzjazm, jakie towarzyszyły festiwalowym koncertom.

Cena 40,00 zł

Między Brdą a Wdą

Album, w którym uchwycone zostało życie skupione na dużym obszarze, subiektywnie określonym nazwą "między Brdą a Wdą", gdzie granice określają ludzie, architektura, woda i natura, tworząc wzajemne przenikanie. Jest to kraina urokliwej przyrody, doceniona przez UNESCO jako Światowy Rezerwat Biosfery "Bory Tucholskie".

Cena 49,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio