• Lech Bądkowski - 30 lat później

Lech Bądkowski - 30 lat później

30,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

Publikacja jest pokłosiem konferencji naukowej zorganizowanej dla uczczenia 30. rocznicy śmierci pisarza i działacza kaszubskiego Lecha Bądkowskiego

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Książka zawiera nie tylko referaty pokonferencyjne, ale również m.in. życiorys Lecha Bądkowskiego pióra Sławiny Kosmulskiej, teksty Janiny Borchmann i Dariusza Rompcy - dyrektora Szkoły Podstawowej w Luzinie mówiące o działaniach podejmowanych przez bibliotekę w Bolszewie i szkołę w Luzinie, mające na celu zachowanie pamięci o Lechu Bądkowskim, a także bogaty materiał ikonograficzny w postaci m.in. wystaw: Lech Bądkowski - obrazy z życia, która przedstawia najważniejsze wydarzenia w życiu Lecha Bądkowskiego przedstawione w postaci komiksu autorstwa sześciorga rysowników oraz poplenerową Inspiracje malarskie powieścią Lecha Bądkowskiego „Pieśń o miłosnym wieńcu” autorstwa osiemnaściorga artystów z Koła Pasji Twórczych.

Indeks : 322 978-83-935440-8-0

Opis:

Format:
16,5 cm x 23,5 cm
Język:
polski
Liczba stron:
171
Oprawa:
miękka
Wydawca:
Biblioteka Publiczna Gminy Wejherowo im. Aleksandra Labudy w Bolszewie
Miejsce i rok wydania:
Bolszewo 2014

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Produkty w tej samej kategorii:

Pogranicze. Literatura odzyskanych znaczeń
  • Obecnie brak na stanie

Pogranicze. Literatura odzyskanych znaczeń

Trzynaście tekstów zamieszczonych w książce mniej lub bardziej ściśle odpowiada niebanalnej i intrygującej formule tematycznej Sesji Tłumaczy i Wydawców - Pogranicze. Literatura odzyskanych znaczeń.

Cena 10,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala (3).png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio