• Nowy

Monopoly Kaszëbë

121,14 zł
Cena nie uległa zmianie

Monopoly Kaszëbë - edycja regionalna

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
2 10,00 zł Do 20,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Monopoly Kaszëbë - edycja regionalna

Czy chciałbyś poczuć magię Kaszub bez konieczności opuszczania swojego salonu? Monopoly Kaszëbë daje Ci szansę na odkrycie uroku tego regionu w zabawny i strategiczny sposób. Zbierz rodzinę i przyjaciół, by rywalizować o kaszubskie skarby, biznesy i obszary. Czy masz to, czego potrzeba, by stać się zarządzającym swoim przedsiębiorstwem na Kaszubach?

 

Magia języka

Czy chcesz przeżyć niesamowitą przygodę na Kaszubach, jednocześnie zgłębiając tajniki lokalnej mowy? Monopoly Kaszëbë to edycja regionalna skierowana do Ciebie! Ta dwujęzyczna wersja gry oferuje unikalne doświadczenie, w którym plansza, karty “Tytuł Własności” oraz karty “Szansy” i “Kasy Społecznej”, są zarówno po polsku, jak i po kaszubsku. Zgłębiaj tajniki  języka kaszubskiego, odkrywaj piękno Kaszub i rywalizuj z bliskimi o tytuł najbogatszego mieszkańca regionu!

 

Premiera w sam raz na wakacje

Szukasz pomysłów na letni odpoczynek? Nowa edycja kultowej gry planszowej idealnie nada się do zabrania na długie wieczory spędzone w plenerze, a także spokojne spotkania w gronie najbliższych. Monopoly Kaszëbë to idealny sposób na wakacyjną rozrywkę, pełną emocji i odkrywania piękna kaszubskiego regionu. Należy zachować jednak bystry umysł, by nie zbankrutować i nie dać się oszukać innym graczom. Przygotujcie się na ekscytującą przygodę, budujcie swoje imperium nieruchomości i rywalizujcie w atmosferze kaszubskiej gościnności.

Indeks : 081

Opis:

Język:
kaszubski, polski
Miejsce i rok wydania:
2024

Specyficzne kody :

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Gra edukacyjna "Zapadłi zómk"

Gra nawiązuje do powieści Aleksandra Majkowskiego „Żëcé i przigòdë Remusa” oraz kaszubskiej mitologii. Głównym bohaterem powieści jest Remus, który wędruje po Kaszubach z taczką wypełnioną głównie książkami i dewocjonaliami. Jego misją jest uratowanie Królewianki , która pragnie wrócić do swojego zamku.

Cena 80,49 zł
Kaszubskie pomoce edukacyjne "Kaszëbsczé kartë...

Kaszëbszczé kartë Montessori to didakticznô pòmòc inspirowónô pedagogiką Marii Montessori.

Dzãka òdjimkóm, jaczé są na pierszi stronie, prezentëjemë dzeckù konkret.

Na drëdżi stronie nachôdają sã zdania sparłãczoné z tima òbrôzkama.

Je to rozwojowi materiôł, jaczi zagwësniwô sparłãczenié konkretu – òdjimka – z abstrakcją, jaką je cało meritoriczô wiedza zawiartô w zdaniach.

Cena 20,33 zł
Gra Biôtka ò fanã (Bitwa o flagę)

Najnowsza gra edukacyjna wyprodukowana przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie zabiera dzieci i młodzież w podróż po pięknych Kaszubach. Wędruj po Kaszubach, zdobądź kaszubską flagę - zachęcamy!

Cena 80,49 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio