• Farwny swiat dzecka - pòstacje z ksążków dlô dzecy
  • Farwny swiat dzecka - pòstacje z ksążków dlô dzecy
  • Farwny swiat dzecka - pòstacje z ksążków dlô dzecy

Farwny swiat dzecka - pòstacje z ksążków dlô dzecy (Barwny świat dziecka - postacie z książek dla dzieci) Kolorowanka

9,52 zł
Cena nie uległa zmianie

W książeczce znajdziecie podstawowe informacje o kilkunastu bohaterkach i bohaterach kaszubskich książek dla dzieci (oraz o Remusie, który według nas też może być interesującą postacią dla najmłodszych  czytelników). Możecie się dowiedzieć m.in., jak wyglądają, co lubią i jak się ubierają, a przy okazji poznacie kaszubskie słowa, wyrażenia i zwroty.

Ilość

Każdą z postaci opisanych w książce możecie pokolorować, aby jeszcze lepiej ją zapamiętać. Mamy nadzieję, że nasza książeczka zachęci Was do tego, żeby sięgnąć do wspomnianych tutaj utworów i zagłębić się w świat kaszubskiej literatury. Zapraszamy!

Indeks : 332 978-83957348-3-0

Opis:

Format:
19x19 cm
Język:
kaszubski
Liczba stron:
25
Oprawa:
miękka
Wydawca:
Majkowsczi - Dariusz Majkowski
Miejsce i rok wydania:
Nadole 2020

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Bajki kaszubskie. Kaszubska współczesność z...

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją będącą pokłosiem wystawy Kaszubska współczesność z korzeni wyrasta w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach. Jest ona uzupełnieniem ekspozycji i alternatywą do zapoznania się  z niektórymi treściami – legendami -  prezentowanymi na wystawie bez wychodzenia z domu.

Cena 42,86 zł
Legendy ziemi kościerskiej
  • Obecnie brak na stanie
Legendy ziemi kościerskiej

II wydanie tomiku 32 legend, ilustrowanych grafikami i zdjęciami z przełomu XIX i XX wieku. Legendy pochodzą z niemieckojęzycznego zbioru Paul Behrenda. Ich wyboru, tłumaczenia i opracowania wraz z komentarzami dokonał autor.

Cena 16,19 zł
Bajki Kaszubskie / Bôjczi kaszëbsczé

2Zbiór 16 wierszowanych bajek w kaszubskiej i polskiej wersji językowej to doskonała pamiątka z Kaszub oraz zaproszenie dla wszystkich do zabawy i nauki języka kaszubskiego. Bajki, jak wymaga tego gatunek, niosą też ponadczasowe przesłanie, iż dobro zawsze zwycięża.

Cena 11,43 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio