• Magiczny świat kaszub

Magiczny świat Kaszub

18,00 zł
Brutto
Ilość"Magiczny świat Kaszub czyli, co kaszubskie dzieci wiedzieć powinny" Marka Milera, autora prawdziwie w Kaszubach zakochanego, z ilustracjami Witolda Bobrowskiego. Stanowi ona pięknie wydany zbiorek najważniejszych informacji o tej części Polski przeznaczony dla najmłodszego czytelnika, który dowie się: jak powstały Kaszuby, jakie są ich barwy i symbol, co to jest haft kaszubski, jakie są kaszubskie instrumenty muzyczne, skąd się wzięły księżyc, gwiazdy i słońce, co Kaszubi wiedzą o chmurach, skąd się biorą kamienie, co jada się na Kaszubach i wiele, wiele innych. Sporo odpowiedzi na ważne pytania podsumowanych i zakończonych garścią kaszubskich przysłów - to dobry początek, dla chcących przyjrzeć się bliżej temu uroczemu regionowi.

Indeks : 341 978-83-7591-200-5

W magazynie : 407 Przedmioty

Opis:

Oprawa:
twarda
Wydawca:
Region
Format:
12.5x18 cm
Język:
polski
Liczba stron:
80
Miejsce i rok wydania:
Gdynia 2016

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Selfie ze stolemem

W Kaszubskim Lesie żyją stolemy – znane z legend istoty większe od ludzi. Jednym z nich jest Stolko, który mieszka z rodziną w jaskini. Pewnego dnia postanawia bez zgody rodziców zrobić sobie wycieczkę do lasu, gdzie spotyka… małą dziewczynkę.

Cena 27,00 zł
Legendy ziemi kościerskiej
  • Obecnie brak na stanie

Legendy ziemi kościerskiej

II wydanie tomiku 32 legend, ilustrowanych grafikami i zdjęciami z przełomu XIX i XX wieku. Legendy pochodzą z niemieckojęzycznego zbioru Paul Behrenda. Ich wyboru, tłumaczenia i opracowania wraz z komentarzami dokonał autor.

Cena 17,00 zł

Promocjehttps://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio