• Nowy

Pomerania 7-8/2024

6,67 zł
Cena nie uległa zmianie

Czasopismo o tematyce społeczno-kulturalnej dotyczącej Pomorza i Kaszub wydawane od 1963 roku przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie.

Ilość

 

Indeks : 100

Opis:

Format:
20 x 28 cm
Język:
kaszubski, polski
Oprawa:
miękka
Wydawca:
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdańsku
Miejsce i rok wydania:
2024

Specyficzne kody :

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Pomerania 3/2020

Czaspismo o tematyce społeczno-kulturalnej dotyczacej Pomorza i Kaszub wydawane od 1963 roku przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie.

Cena 4,76 zł
Acta Cassubiana, t. 22

Od powstawania Instytutu Kaszubskiego myślano o powołaniu własnego pisma naukowego, które stanie się miejscem prezentowania wyników badań dotyczących kwestii kaszubskich i pomorskich. Dyskusja nad planowanym czasopismem naukowym, jego profilem oraz tytułem, odbyła się już podczas pierwszego zebrania Zarządu, czyli 3 marca 1997 r. Podczas spotkania - 14 kwietnia - przesądzono, że będzie ono nosiło tytuł Acta Cassubiana - rocznik o szerokim, interdyscyplinarnym charakterze, prezentujący artykuły autorów z różnych dyscyplin i ośrodków naukowych, także spoza Polski. Pierwszy tom Acta Cassubiana ukazał się w 1999 r. W każdym numerze znajdują się następujące działy: Studia i materiały, Refleksje i syntezy uczonych, Materiały źródłowe, Recenzje i omówienia, Kronika naukowa oraz Pro memoria.

Cena 19,05 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio