• Werónka chce zwierzątkò
  • Werónka chce zwierzątkò
  • Werónka chce zwierzątkò
  • Werónka chce zwierzątkò

Werónka chce zwierzątkò (Werónka chce zwierzątko)

10,00 zł
Cena nie uległa zmianie

Werónka chce zwierzątkò to kolorowa książeczka dla dzieci oraz ich rodziców lub dziadków, którzy potrafią wygospodarować chociaż kilka chwil na wspólne rodzinne czytanie. Przedstawia historię małej dziewczynki, która nie może doczekać się pojawienia zwierzęcia w domu.

 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Książeczki z przygodami Werónki mają być pomocą w nauce kaszubszczyzny, bo zależy nam na tym, aby już najmłodsze dzieci poznawały ten piękny język. Nie uda to się jednak bez pomocy dorosłych, więc prosimy z całego serca:  „Czëtôj dzecóm pò kaszëbskù!”. Werónka chce zwierzątkò jest siódmą książeczką opisującą przygody małej Werónki Zachęcamy do sięgnięcia po poprzednie części.

Indeks : 332 978-83-957348-2-3

Opis:

Format:
20x20 cm
Język:
kaszubski
Liczba stron:
32
Oprawa:
miękka
Wydawca:
Majkowsczi
Miejsce i rok wydania:
Nadole 2020

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Bajki Anny Łajming

Kolorowa książeczka dla dzieci z pięknymi, dużymi ilustracjami. Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na rzecz Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Cena 23,81 zł
Legendy ziemi kościerskiej
  • Obecnie brak na stanie
Legendy ziemi kościerskiej

II wydanie tomiku 32 legend, ilustrowanych grafikami i zdjęciami z przełomu XIX i XX wieku. Legendy pochodzą z niemieckojęzycznego zbioru Paul Behrenda. Ich wyboru, tłumaczenia i opracowania wraz z komentarzami dokonał autor.

Cena 16,19 zł
Legendy krzyżackie

Najnowsza książka Anny Koprowskiej-Głowackiej zawiera około 90 legend związanych z państwem Zakonu Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie założonym nad Bałtykiem w XIII wieku oraz jego gospodarzami - otaczanych nimbem tajemnicy rycerzy w białych płaszczach z czarnym krzyżem.

 

 

Cena 24,76 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio