• Werónka chce zwierzątkò
  • Werónka chce zwierzątkò
  • Werónka chce zwierzątkò
  • Werónka chce zwierzątkò

Werónka chce zwierzątkò (Werónka chce zwierzątko)

10,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

Werónka chce zwierzątkò to kolorowa książeczka dla dzieci oraz ich rodziców lub dziadków, którzy potrafią wygospodarować chociaż kilka chwil na wspólne rodzinne czytanie. Przedstawia historię małej dziewczynki, która nie może doczekać się pojawienia zwierzęcia w domu.

 

Ilość

Książeczki z przygodami Werónki mają być pomocą w nauce kaszubszczyzny, bo zależy nam na tym, aby już najmłodsze dzieci poznawały ten piękny język. Nie uda to się jednak bez pomocy dorosłych, więc prosimy z całego serca:  „Czëtôj dzecóm pò kaszëbskù!”. Werónka chce zwierzątkò jest siódmą książeczką opisującą przygody małej Werónki Zachęcamy do sięgnięcia po poprzednie części.

Indeks : 332 978-83-957348-2-3

Opis:

Format:
20x20 cm
Język:
kaszubski
Liczba stron:
32
Oprawa:
miękka
Wydawca:
Majkowsczi
Miejsce i rok wydania:
Nadole 2020

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Sonia, Piotrek i tajemnica rzygaczy

Tajemniczy telefon od wujka Hirka sprowadza Sonię i jej mamę do Gdańska. Na miejscu okazuje się, że wujek zaginął. Pozostały zrobione przez niego zdjęcia miasta, które naprowadzają Sonię i jej nowego kolegę Piotrka na trop. Podwodny świat wkrótce pochłonie i dzieci…

Cena 44,00 zł

Werónka w przedszkòlu (Werónka w przedszkolu)

Werónka w przedszkòlu to kolorowa książeczka dla dzieci oraz ich rodziców lub dziadków, którzy potrafią wygospodarować chociaż kilka chwil na wspólne rodzinne czytanie. Przedstawia historię małej dziewczynki, którą mama po raz pierwszy zabrała do przedszkola. W pokonaniu strachu i tęsknoty pomaga jej tajemnicze zwierzątko.

Cena 10,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio