• Werónka chce zwierzątkò
  • Werónka chce zwierzątkò
  • Werónka chce zwierzątkò
  • Werónka chce zwierzątkò

Werónka chce zwierzątkò (Werónka chce zwierzątko)

10,00 zł
Brutto

Werónka chce zwierzątkò to kolorowa książeczka dla dzieci oraz ich rodziców lub dziadków, którzy potrafią wygospodarować chociaż kilka chwil na wspólne rodzinne czytanie. Przedstawia historię małej dziewczynki, która nie może doczekać się pojawienia zwierzęcia w domu.

 

Ilość

Książeczki z przygodami Werónki mają być pomocą w nauce kaszubszczyzny, bo zależy nam na tym, aby już najmłodsze dzieci poznawały ten piękny język. Nie uda to się jednak bez pomocy dorosłych, więc prosimy z całego serca:  „Czëtôj dzecóm pò kaszëbskù!”. Werónka chce zwierzątkò jest siódmą książeczką opisującą przygody małej Werónki Zachęcamy do sięgnięcia po poprzednie części.

Indeks : 332 978-83-957348-2-3

W magazynie : 10 Przedmioty

Opis:

Format:
20x20 cm
Język:
kaszubski
Liczba stron:
32
Oprawa:
miękka
Wydawca:
Majkowsczi
Miejsce i rok wydania:
Nadole 2020

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Bajki

Kolorowa książeczka dla dzieci z pięknymi, dużymi ilustracjami. Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na rzecz Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Cena 25,00 zł
Żukòwsczé legendë / Legendy żukowskie
  • Obecnie brak na stanie

Żukòwsczé legendë / Legendy żukowskie

Opracowany na zamówienie Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie zbiór 15 legend związanych z miejscowościami z terenu gminy Żukowo. Autor wykorzystał wątki z tradycyjnych opowieści i nadał im formę literacką. Zbiór zawiera legendy w kaszubskiej i polskiej wersji językowej.

Cena 30,00 zł

Bajki Kaszubskie / Bôjczi kaszëbsczé

Zbiór 16 wierszowanych bajek w kaszubskiej i polskiej wersji językowej to doskonała pamiątka z Kaszub oraz zaproszenie dla wszystkich do zabawy i nauki języka kaszubskiego. Bajki, jak wymaga tego gatunek, niosą też ponadczasowe przesłanie, iż dobro zawsze zwycięża.

Cena 10,00 zł

Promocjehttps://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio