• Obecnie brak na stanie
  • Legendy Kaszubskie

Legendy Kaszubskie

23,58 zł
Cena nie uległa zmianie

Do słuchania, oglądania i kolorowania

Ilość
Obecnie brak na stanie

Publikacja związana z "Parkiem baśni i legend" w Koszałkowie, którego podstawą są teksty regionalne – kaszubskie i pomorskie – opracowane przez Janusza Mamelskiego i zilustrowane przez Małgorzatę Walkosz-Lewandowską. Wewnątrz publikacji fragmenty legend, piękne kolorowe ilustracje oraz elementy do pokolorowania.

W samym Parku w Koszałkowie znajdziemy interaktywne tablice legend oraz ich animowane obrazy w rozszerzonej rzeczywistości rozbudzające wyobraźnię. Odsłuchiwane treści legend pozwalają poznać kulturę regionu, rozwijać sprawności językowe. Do zwiedzania potrzebne są własne tablety lub smartfony, aby zdobyć ukryte informacje, które będą wykorzystywane do działań (zarówno tradycyjnych jak i opartych o technologię ICT). Pozwolą one na uczestnictwo w quizach i innych ciekawych formach zabawy rozwijających: pamięć, cierpliwość, bystrość i poczucie humoru. 

Indeks : 522

Opis:

Format:
21x30cm
Język:
polski
Liczba stron:
35
Oprawa:
miękka
Wydawca:
Berda
Miejsce i rok wydania:
2019

Specyficzne kody :

Stan: Nowy

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Żukòwsczé legendë / Legendy żukowskie
  • Obecnie brak na stanie
Żukòwsczé legendë / Legendy żukowskie

Opracowany na zamówienie Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie zbiór 15 legend związanych z miejscowościami z terenu gminy Żukowo. Autor wykorzystał wątki z tradycyjnych opowieści i nadał im formę literacką. Zbiór zawiera legendy w kaszubskiej i polskiej wersji językowej.

Cena 28,57 zł
Sonia, Piotrek i tajemnica rzygaczy

Tajemniczy telefon od wujka Hirka sprowadza Sonię i jej mamę do Gdańska. Na miejscu okazuje się, że wujek zaginął. Pozostały zrobione przez niego zdjęcia miasta, które naprowadzają Sonię i jej nowego kolegę Piotrka na trop. Podwodny świat wkrótce pochłonie i dzieci…

Cena 41,90 zł
Legendy ziemi kartuskiej
  • Obecnie brak na stanie
Legendy ziemi kartuskiej

II wydanie 35 najpiękniejszych legend ziemi kartuskiej, ilustrowanych grafikami. Pochodzą z niemieckojęzycznego zbioru Paul Behrenda. Ich wyboru, tłumaczenia i opracowania wraz z komentarzami dokonał autor.

Cena 16,19 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio