Bajki kaszubskie. Kaszubska współczesność z korzeni wyrasta

45,00 zł
Brutto Cena nie uległa zmianie

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją będącą pokłosiem wystawy Kaszubska współczesność z korzeni wyrasta w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach. Jest ona uzupełnieniem ekspozycji i alternatywą do zapoznania się  z niektórymi treściami – legendami -  prezentowanymi na wystawie bez wychodzenia z domu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bajki,  tworzące   wspólną więź i  ciepłą  atmosferę w domu, zawsze są wdzięcznym tematem do rozmowy z dzieckiem.  Stąd mamy nadzieję, że będą Państwo chętnie sięgać do tego wydawnictwa, gdyż książka posiada wiele funkcji: można ją przeczytać, pokolorować, posłuchać.  Jest wyjątkowa, gdyż  działa na różne nasze zmysły i zachęca do zabawy. Łączy w sobie elementy wielu sztuk  i  niepostrzeżenie zadomawia się w naszych smartfonach. 

Zamieszczone w niej tagi  NFC i kody QR pozwalają  przekierowywać  na linki z treściami bajek, umożliwiając  ich odtwarzanie poprzez urządzenia mobilne. Dodatkowym atutem są ilustracje, które za pomocą  aplikacji do rozszerzonej rzeczywistości, ożywają  na naszym ekranie smartfona  w formie ruchomych obrazów. 

Autorką tekstu jest Barbara Kąkol zaś ilustracji i szaty graficznej Małgorzata Walkosz-Lewandowska.

Indeks : 051 978-83-945409-0-6

Opis:

Format:
21x30cm
Język:
kaszubski, polski
Liczba stron:
71
Oprawa:
twarda
Wydawca:
Muzeum Kaszubskie im. Franciszka Tredera w Kartuzach
Miejsce i rok wydania:
2021

Specyficzne kody :

Zobacz także

Produkty w tej samej kategorii:

Bycio Herbu Kasztan na Gochach / Bëtk na...

„Bycio Herbu Kasztan Na Gochach” to już trzecia dwujęzyczna publikacja z serii przygód nieco roztrzepanego cudaka. Tym razem Kasztanek na chwilę opuszcza Bytów. Chcąc poszerzyć swoje horyzonty, udaje się w podróż do zaprzyjaźnionej gminy Lipnica.

Cena 20,00 zł

Sprawa gminy Ceynowy

Sprawa gminy Ceynowy to przejmująca opowieść o kobiecie nazywanej "czarownicą z Chałup" oraz o mrocznych stronach ludzkiej natury. Pomimo upływu czasu książkę Wandy Brzeskiej czyta się jak żywy reportaż z tragicznych wydarzeń we wsi Ceynowa (obecne Chałupy, położone na Półwyspie Helskim).

Cena 32,00 zł

Promocje

244x316reklama kaszubska ksiazka mala_2.png

https://kaszubskaksiazka.pl/szukaj?ticats=0&s=bycio